گوگل و آمازون، خواستار بازگشت کارمندان به پشت میزهایشان شدند.

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
گوگل و آمازون

آمازون در یادداشت داخلی خود این هفته به کارمندان خود گفت که با در دسترس قرارگرفتن واکسن های ویروس کرونا از اوایا تابستان تا پاییز می توانند به پشت میزهای خود برگردند.

کارگران انبار غول تجارت الکترونیکی در طول همه گیری بیش از پیش مشغول به کار بوده اند ، که به آن کمک کرد تا در سال ۲۰۲۰ سود بی سابقه ای کسب کند.

این کمی متفاوت از رویکردی است که فیس بوک و مایکروسافت در نظر گرفته اند ، و بیشتر کارمندان و کارکنان آنها از خانه کار می کردند.

بسیاری از کارمندان آمازون در آسیا قبلاً به دفاتر خود بازگشته اند ، اما این غول فناوری تأیید می کند که به دلیل “جهش های اخیر ویروس” بازگرداندن کارکنان اروپایی ممکن است طولانی تر شود.

banner

گوگل نیز به احتمال زیاد به برخی از کارمندان آمریکایی اجازه می دهد تا در ماه آوریل به دفاتر خود بازگردند. این شرکت روز چهارشنبه گفت ، احتمالاً از ماه آینده از بازگشت برخی از کارمندان به دفاتر خود در ایالات متحده استقبال خواهد کرد و برنامه بازگشایی دفاتر خود را با واکسیناسیون کارمندان خود به پیش می برد.

سخنگوی گوگل گفت: حضور در دفاتر در حال حاضر داوطلبانه خواهد بود و امکانات با ظرفیت محدودی آماده می شوند. این طرح به عوامل مختلفی از جمله روند نزولی در موارد ویروس کرونا و افزایش در دسترس بودن واکسن بستگی دارد.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi