اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

گوگل و آمازون، خواستار بازگشت کارمندان به پشت میزهایشان شدند.

0

آمازون در یادداشت داخلی خود این هفته به کارمندان خود گفت که با در دسترس قرارگرفتن واکسن های ویروس کرونا از اوایا تابستان تا پاییز می توانند به پشت میزهای خود برگردند.

کارگران انبار غول تجارت الکترونیکی در طول همه گیری بیش از پیش مشغول به کار بوده اند ، که به آن کمک کرد تا در سال 2020 سود بی سابقه ای کسب کند.

این کمی متفاوت از رویکردی است که فیس بوک و مایکروسافت در نظر گرفته اند ، و بیشتر کارمندان و کارکنان آنها از خانه کار می کردند.

بسیاری از کارمندان آمازون در آسیا قبلاً به دفاتر خود بازگشته اند ، اما این غول فناوری تأیید می کند که به دلیل “جهش های اخیر ویروس” بازگرداندن کارکنان اروپایی ممکن است طولانی تر شود.

گوگل نیز به احتمال زیاد به برخی از کارمندان آمریکایی اجازه می دهد تا در ماه آوریل به دفاتر خود بازگردند. این شرکت روز چهارشنبه گفت ، احتمالاً از ماه آینده از بازگشت برخی از کارمندان به دفاتر خود در ایالات متحده استقبال خواهد کرد و برنامه بازگشایی دفاتر خود را با واکسیناسیون کارمندان خود به پیش می برد.

سخنگوی گوگل گفت: حضور در دفاتر در حال حاضر داوطلبانه خواهد بود و امکانات با ظرفیت محدودی آماده می شوند. این طرح به عوامل مختلفی از جمله روند نزولی در موارد ویروس کرونا و افزایش در دسترس بودن واکسن بستگی دارد.

پیام بگذارید