اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

دیناسکور، سیستمی که موسیقی و ویدئو را هماهنگ می کند

0

هوارد لرمن ، بنیانگذار و مدیرعامل Yext ، استارتاپ جدیدی به نام Wonder Inventions دارد که امروز به طور رسمی اولین محصول خود را معرفی کرد – Dynascore.

لرمن گفت که او و تیمش این محصول را برای حل مشکل تقاضای روزافزون محتوای ویدئویی که اغلب به موسیقی متکی است ، ایجاد کردند. اما به دلیل ماهیت آن ، موسیقی استوک برای یک ویدیوی خاص یا مدت زمان مشخص طراحی نشده است ، که می تواند منجر به برخی موارد ناسازگار شده یا از تولیدکنندگان و تدوین کنندگان  مجبور می شوند ویدیوهای خود را برای مطابقت با موسیقی ویرایش کنند.

با این وجود Dynascore می تواند یک قطعه موسیقی موجود را گرفته و آن را با ویدئویی با هر طولی متناسب کند. همچنین می تواند موسیقی را طوری تنظیم کند که انتقال ، مکث و پایان آن را در جایی که می خواهید قرار دهد.

برای دستیابی به این هدف ، لرمن گفت كه Dynascore آهنگ  را بررسی می كند و آن را به “كوچكترین واحد موسیقی منطقی ” تقسیم می كند ، كه آن را “مورفون” می نامد. بنابراین بسته به مشخصات ، می تواند آن مورفون ها را به طریقی جمع و جور کند که آنچه تولیدکنندگان آن را “انسجام موسیقی” می نامد ، به حداکثر برساند.

لرمن تأکید کرد که فناوری Dynascore سعی در نوشتن موسیقی از ابتدا ندارد. در عوض ، این سازگار با ترکیبات انسانی است – Masterworks ، ترکیبات کلاسیک معروف در حوزه عمومی وجود دارد و همچنین حدود 1000 ترکیب اصلی برای شروع وجود دارد.

وی گفت: “بسیاری از شرکت ها در آنجا هستند که از هوش مصنوعی برای نوشتن موسیقی استفاده می کنند.” “آنها مدلهای خود را بر روی باخ ، موتزارت و بتهوون آموزش می دهند ، اما چیزهایی كه از آنها بیرون می آید چیز بدرئد بخوری نیست موفقیت مهمی كه ما متوجه شدیم این است كه رایانه ها نمی توانند موسیقی بنویسند ، به همان روشی كه هوش مصنوعی نمی تواند فیلمنامه بنویسد و می تواند شما یک کتاب را می نویسید اما هوش مصنوعی می تواند موسیقی را به گونه ای بازسازی کند که گوش انسان به آن پاسخ دهد. “

پس از یک دوره آزمایشی رایگان ، قیمت Dynascore از 19 دلار در ماه شروع می شود. این برنامه به عنوان یک برنامه دسک تاپ برای Mac و Windows و همچنین افزونه ویرایش برای نرم افزار Adobe Premiere Pro در دسترس است. این شرکت همچنین با استفاده از سازنده ویدیو Biteable و ابزار تولید بازاریابی Rocketium ، یک API توسعه دهنده برای ادغام در برنامه های دیگر ساخته است.

پیام بگذارید