دیناسکور، سیستمی که موسیقی و ویدئو را هماهنگ می کند

by ناصر. ش
۰ comment

هوارد لرمن ، بنیانگذار و مدیرعامل Yext ، استارتاپ جدیدی به نام Wonder Inventions دارد که امروز به طور رسمی اولین محصول خود را معرفی کرد – Dynascore.

لرمن گفت که او و تیمش این محصول را برای حل مشکل تقاضای روزافزون محتوای ویدئویی که اغلب به موسیقی متکی است ، ایجاد کردند. اما به دلیل ماهیت آن ، موسیقی استوک برای یک ویدیوی خاص یا مدت زمان مشخص طراحی نشده است ، که می تواند منجر به برخی موارد ناسازگار شده یا از تولیدکنندگان و تدوین کنندگان  مجبور می شوند ویدیوهای خود را برای مطابقت با موسیقی ویرایش کنند.

با این وجود Dynascore می تواند یک قطعه موسیقی موجود را گرفته و آن را با ویدئویی با هر طولی متناسب کند. همچنین می تواند موسیقی را طوری تنظیم کند که انتقال ، مکث و پایان آن را در جایی که می خواهید قرار دهد.

banner

برای دستیابی به این هدف ، لرمن گفت که Dynascore آهنگ  را بررسی می کند و آن را به “کوچکترین واحد موسیقی منطقی ” تقسیم می کند ، که آن را “مورفون” می نامد. بنابراین بسته به مشخصات ، می تواند آن مورفون ها را به طریقی جمع و جور کند که آنچه تولیدکنندگان آن را “انسجام موسیقی” می نامد ، به حداکثر برساند.

لرمن تأکید کرد که فناوری Dynascore سعی در نوشتن موسیقی از ابتدا ندارد. در عوض ، این سازگار با ترکیبات انسانی است – Masterworks ، ترکیبات کلاسیک معروف در حوزه عمومی وجود دارد و همچنین حدود ۱۰۰۰ ترکیب اصلی برای شروع وجود دارد.

وی گفت: “بسیاری از شرکت ها در آنجا هستند که از هوش مصنوعی برای نوشتن موسیقی استفاده می کنند.” “آنها مدلهای خود را بر روی باخ ، موتزارت و بتهوون آموزش می دهند ، اما چیزهایی که از آنها بیرون می آید چیز بدرئد بخوری نیست موفقیت مهمی که ما متوجه شدیم این است که رایانه ها نمی توانند موسیقی بنویسند ، به همان روشی که هوش مصنوعی نمی تواند فیلمنامه بنویسد و می تواند شما یک کتاب را می نویسید اما هوش مصنوعی می تواند موسیقی را به گونه ای بازسازی کند که گوش انسان به آن پاسخ دهد. “

پس از یک دوره آزمایشی رایگان ، قیمت Dynascore از ۱۹ دلار در ماه شروع می شود. این برنامه به عنوان یک برنامه دسک تاپ برای Mac و Windows و همچنین افزونه ویرایش برای نرم افزار Adobe Premiere Pro در دسترس است. این شرکت همچنین با استفاده از سازنده ویدیو Biteable و ابزار تولید بازاریابی Rocketium ، یک API توسعه دهنده برای ادغام در برنامه های دیگر ساخته است.

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها