اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

تایم لیپسی 37 ساله از کره زمین توسط گوگل ارت ساخته شد

0

گوگل با بزرگترین به روزرسانی در طی چهار سال گذشته به Google Earth اجازه جدیدی می بخشد. برنامه نقشه برداری جهانی دیجیتال در حال به دست آوردن حالت زمانبندی گسترده ای است.که این امکان را به کاربران می دهد تا تغییرات مربوط به سیاره ما را طی تقریباً چهار دهه مشاهده کنند.

این ویژگی از سال 1985 گزارش 24 میلیون عکس ماهواره ای را تهیه کرده و آنها را روی یک سطح 4 بعدی کره زمین ترسیم می کند. به روزرسانی قبلی که در سال 2016 انجام شده بود تنها از پنج میلیون تصویر استفاده کرده است. این ویژگی timelapse Google Earth است که برای اولین بار در سال 2013 معرفی شد.

کاربران می توانند مکان های خاصی را بر روی کره زمین انتخاب کنند تا به طور کامل مشاهده یا بزرگنمایی کنند و تغییرات جهان را مشاهده کنند. ویژگی timelapse نیز از مکانیک معمول Google Earth پیروی می کند ، بنابراین می توانید مکان های خاصی را در سراسر کره زمین تغییر دهید ، بزرگنمایی کنید و جستجو کنید.

Google Earth همیشه یک روش سرگرم کننده برای تجسم جهان بوده است. اما تایم لپس تغییری را که کره زمین متحمل شده است ، به رخ می کشد. داده ها نیز همه اخبار بد را به نمایش نمی گذارند. برخی مناطق تحت فشارهای عظیمی قرار گرفته اند. اما تایم لپس زیبایی خانه آسمانی ما را نیز برجسته می کند.

گوگل خاطرنشان می کند که timelapse اکنون “بزرگترین فیلم روی کره زمین ، از سیاره ما” است. Google حدود 800 کلیپ 4K برای کسانی که تمایل به جزئیات بیشتر در مناطق خاص دارند بارگذاری کرده است. این موارد را می توان به صورت دو بعدی یا سه بعدی در YouTube بارگیری یا مشاهده کرد. اگر وقت فراغت دارید بهتر است اینها را مشاهده کنید – مختصر هستند ، اما تماشای آنها بسیار جذاب و دیدنی است.

Google قصد دارد سالانه داده های timelapse را به روز کند.و این نوید را داده است که تصاویر ماهواره ای جدیدی را در طول دهه اضافه کند.

پیام بگذارید