اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

به روزرسانی تلگرام چت های صوتی برنامه ریزی شده ، ویژگی های جدید پرداخت و موارد دیگر را اضافه می کند

0

تلگرام در طول هاه های اخیر، به طور مداوم برنامه را با بسیاری از ویژگی های جدید به روز می کند. اخیراً ، تلگرام چت های صوتی به سبک کلاب هاوس را به این برنامه معرفی کرده و از آن زمان به بعد ویژگی های آن بهبود یافته است. امروز ، این برنامه همچنان به پیشرفت های بیشتر در چت های صوتی و اضافه کردن تعداد زیادی از ویژگی های اضافی ادامه می دهد.

کاربران از قبل می توانند پیام ها را در تلگرام برنامه ریزی کنند ، اما با به روزرسانی جدید ، کاربران اکنون می توانند چت های صوتی را برای تاریخ و زمان بعدی برنامه ریزی کنند. این قابلیت ، قابلیت قبلی را که قبلاً فقط به کاربران امکان می داد ، بلافاصله گپ بزنند ، انعطاف بیشتری می بخشد. تلگرام همچنین یک ویژگی شمارش معکوس را اضافه می کند تا به عنوان یک یادآوری برای چت گروهی آینده عمل کند. گپ ها لزوماً وقتی شمارش معکوس به صفر برسد شروع نمی شوند ، فقط هنگامی که میزبان “شروع” را فشار می دهد آغاز خواهد شد. هنگامی که در یک چت صوتی قرار می گیریم ، کاربران به “نمایه های کوچک” دیگران دسترسی دارند که فقط با کلیک کردن روی تصویر بند انگشتی آنها قابل دسترسی است. نمایه ها شامل عکس های قابل کشیدن و سایر اقدامات سریع هستند.

تلگرام دو وب‌اپلیکیشن‌ جدید برای موبایل و دسکتاپ معرفی کرده است. این وب‌اپلیکیشن‌ها درمقایسه‌با وب‌اپلیکیشن قبلی کاملا طراحی مجدد شده اند و  شامل قابلیت‌های متنوع جدیدی هستند،‌ از استیکرهای انیمیشنی و حالت تاریک پشتیبانی کرده و حتی پوشه‌های چت‌ها را نمایش می‌دهند. تلگرام افزون‌بر این ویژگی‌ها، پخش‌کننده‌ی داخلی ویدئو را بهبود داده و انیمیشن‌های روان‌تر و جدیدتری به نسخه‌ی اندروید پیام‌رسانش اضافه کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی به‌روزرسانی جدید تلگرام می‌توانید به بیانیه‌ی مطبوعاتی تلگرام مراجعه کنید. تلگرام به کاربران اندروید پیشنهاد می‌کند به‌جای نصب نسخه‌ی گوگل پلی، نسخه‌ی مستقل این پیام‌رسان را دانلود کنند که در وب‌سایت رسمی تلگرام دردسترس قرار دارد. تلگرام اعتقاد دارد زمان بررسی اپلیکیشن‌ در گوگل پلی،‌ طولانی‌تر از حد معمول است. نسخه‌ی مستقل تلگرام به‌صورت خودکار به‌روزرسانی می‌شود و این یعنی مجبور نیستید پس از هر بار انتشار نسخه‌ی جدید، به وب‌سایت رسمی تلگرام مراجعه کنید.

لینک کوتاه : https://bittly.ir/pzkuj QR:  به روزرسانی تلگرام چت های صوتی برنامه ریزی شده ، ویژگی های جدید پرداخت و موارد دیگر را اضافه می کند

پیام بگذارید