اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

استارتاپی که در علم رباتیک نوآوری های خاصی دارد

0

شرکت TELEXISTENCE در سال 2017 برای طراحی ، ساخت و بهره برداری از ربات ها با شعار در هر کجا که فرصتی برای پیشبرد وضعیت اساسی هنر به جلو ، تاسیس شد.

شرکت TELEXISTENCE قصد دارد مبتکر سیستماتیک مقیاس در رباتیک باشد. مبتکر یعنی چیزهای جدید. و مقیاس به معنای روشهای بزرگ و سیستماتیک برای انجام کارها به روشی است که قابل تکرار باشد.

“TELEXISTENCE” مفهومی است که اولین بار در سال 1980 توسط دکتر Susumu Tachi ، استاد برجسته دانشگاه توکیو و رئیس TELEXISTENCE Inc ارائه شد ، که به مفهوم انسان در واقع در مکانی غیر از جایی اشاره دارد او واقعاً وجود دارد و می تواند آزادانه در آن محیط از راه دور عمل كند – اساساً حضور انسانها را گسترش می دهد – و همچنین سیستمهای فن آوری كه این امر را ممكن می سازد.
ملیت کارمندان آن که شامل متخصصان با مهارت بالا از سراسر جهان است از 10 نفر بیشتر نیست. تیم توسعه آن به طور مداوم سخت افزار رباتیک ، نرم افزار و فناوری اتوماسیون داخلی را توسعه می دهد.این تیم با جمع آوری بودجه ای معادل 20 میلیون دلار توسط سرمایه گذاران جدید برای توسعه رباتیک در حال ساخت بنیادی است که به کارگران امکان می دهد با راحتی ، ایمنی و مقرون به صرفه تری در بازار کار جهانی شرکت کنند. با این تلاش ، TX در حال آماده سازی برای طرح آزمایشی یک ربات کنترل از راه دور به انبارهای تدارکات موجود تحت همکاری با یکی از بزرگترین ارائه دهندگان تدارکات در ژاپن است.

در حال حاضر ، از ربات ها (به خصوص ربات های صنعتی) فقط در کارخانه های خودروساز و از طریق تولیدکنندگان برق عمومی استفاده می شود. TX قصد دارد دامنه فعالیت های رباتیک را فراتر از کارخانه گسترش دهد و ماهیت اساسی جامعه را متحول کند. در نهایت ، TX هدف آن ایجاد جامعه ای است که در آن انسان ها از طریق ساختارهای شبکه در مقیاس های مختلف مکانی و زمانی متصل ، تعامل و تکامل یابند.

برای دستیابی به این هدف ، TX بر موارد زیر تأکید خواهد کرد:

  • نوآوری که ایده ها را به جای اختراعات جدید ، به واقعیت عملی و معتبر تبدیل می کند
  • تولید سریع به جای مجموعه ای از نمونه های اولیه
  • مهندسی محصولات بتنی برای دنیا به جای تحقیق برای یافتن اکتشافات جدید
  • عمل گرایان عمل گرا به جای اندیشمندان عمیق

تمرین‌کنندگانی که به جای حل نظریه پردازی که قوانین جدیدی را در زمینه تحقیق کشف می کنند ، حل مشکلات واقعی اجتماعی را به چالش می کشند
TX با جستجوی با استعدادترین افراد از سراسر جهان که این آرزوها را دارند ، سازمانش را بیشتر تقویت می کند.

پیام بگذارید