انجام بدون مشکل ۲۵ میلیون استعلام در انتخابات مجلس

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

به گزارش تماس نیوز، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در نشست خبری با خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور در مورد وضعیت برقراری بستر ارتباطی در جریان انتخابات یازدهمین دوره مجلس گفت: وزارت ارتباطات یک مانور عظیم مخابراتی در کشور انجام دادند و هیچ مورد قطعی ارتباط نداشتیم.
وی با بیان اینکه بیش از ۲۵ میلیون نفر استعلام بدون مشکل انجام شد، افزود: ستاد کل نیروهای مسلح هم همراهی بسیار خوبی با ما داشت و وزارت راه هم همه راههای ارتباطی را برای انجام امر انتخابات تامین کرد.
مهرداد ترابیان مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت ارتباطات نیز در توئیتر با اعلام گزارش از وضعیت ارتباطات مناطق صعب‌العبور برای برگزاری انتخابات الکترونیکی گفت: بیش از ۱۰۰۰ نفر از خانواده ارتباطات علاوه بر تیم روتین کارشناسان مراکز نگهداری با تلاش شبانه‌روزی، پایداری ارتباطات را در زمان انتخابات مجلس تضمین کردند.
وی تأکید کرد: آمار صد درصدی شعب آنلاین، نشان‌دهنده دسترسی همگانی به ابزارهای ارتباطی برای حضور در انتخابات است.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi