۷۱۰۰۰ ایستگاه پایه ۵G در جیانگ سو چین ساخته شده است

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
فناوری 5G

به گزارش تماس نیوز از چانا دیلی، داده های اداره صنعت و فناوری اطلاعات استان نشان می دهد که تا پایان سال ۲۰۲۰ در حدود ۷۱۰۰۰ ایستگاه ۵G در استان جیانگ سو چین شرقی  ساخته شده است.

جیانگ سو برنامه های ۵G را در ساخت اینترنت اشیا، اینترنت وسایل نقلیه ، اینترنت صنعتی و شهرهای هوشمندتوسعه داده است. مقامات همچنین برنامه های ۵G را در زمینه هایی از جمله پزشکی ، آموزش و جهانگردی در برنامه خود دارند.

خدمات ۵G اساساً به تمام شهرها ، شهرهای مرکزی و پارک های صنعتی استان رسیده است. مراکز حمل و نقل مانند مترو ، بزرگراه ها و فرودگاه ها همگی به فناوری ۵G مجهز شده اند.

همچنین داده ها نشان می دهد که کاربران تلفن همراه با پشتیبانی از ۵G به ۱۷.۷۸ میلیون نفر در جیانگ سو رسیده است. و بر این اساس وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، امسال بیش از ۶۰۰۰۰۰ ایستگاه پایه ۵G احداث خواهد کرد.

banner

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi