اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

آمازون وب سرویس، AWS شتاب دهنده فضایی را برای استارت آپ ها راه اندازی می کند

کمک به استارتاپ ها از ابتدای تاسیس ، بخشی جدایی ناپذیر از AWS بوده است ، به همین دلیل بازوی رایانش ابری آمازون از راه اندازی شتاب دهنده جدید خود برای استارت آپ های متمرکز بر موضوع فضا خبر داده است.

0

AWS Space Accelerator یک برنامه پشتیبانی تجاری چهار هفته ای است که برای استارت آپ های فضایی که به دنبال استفاده از AWS برای کمک به حل بزرگترین چالش ها در صنعت فضا هستند ، باز شده است. AWS از طریق شتاب دهنده جدید خود منابع فنی ، تجاری و راهنمایی را برای استارت آپ های فضایی در سراسر جهان فراهم می کند.

AWS همچنین با گروه سرمایه گذاری Seraphim همکاری می کند که منحصراً در صنعت فضا متمرکز است تا توسعه تجارت و راهنمایی سرمایه گذاری را ارائه دهد. این دو شرکت مجموعه ای از استارت آپ های فضایی را برای مشارکت در برنامه فشرده و چهار هفته ای خود با AWS Cloud و آموزش فنی برای کمک به تسریع در تحقیقات ، توسعه و رشد خود با استفاده از AWS انتخاب خواهند کرد.

مدیر هوا فضا و ماهواره در AWS کلینت کروزیر در یک پست وبلاگ توضیح داد که چگونه شتاب دهنده جدید به موفقیت استارتاپ ها در صنعت فضا کمک می کند ، گفت:

“شرکت های نوپا یک کاتالیزور برای آزمایش های جسورانه جدید در صنعت فضا فراهم می کنند. ما افتخار می کنیم که شتاب دهنده فضایی AWS را به عنوان بخشی از تعهد مداوم خود برای کمک به موفقیت استارت آپ ها و شکل دادن به آینده هوافضا اعلام کنیم. ما مشتاقانه منتظر کمک به گروه اول شرکت ها برای راه اندازی و رشد از طریق این برنامه جدید هستیم. “

شتاب دهنده فضایی AWS

AWS و Seraphim هم اکنون در تمام مراحل بلوغ کاری با فناوری فضایی یا داده های مشتق شده از فضا که مأموریتی کاملاً مشخص و منحصر به فرد دارند ، برنامه هایی را از استارتاپ های نوآور پذیرفته اند. برخی از نمونه های مأموریت های واجد شرایط عبارتند از: مشاهده زمین ، الکترونیک و رباتیک ، پرتاب و تحویل فضاپیماها ، سخت افزار و نرم افزار فضاپیماها ، عملیات ساخت و پرتاب.

برنامه ها بر اساس عوامل مختلفی از جمله ماهیت ابتکاری و منحصر به فرد پروژه ، ارزش کلی این راه حل برای صنعت ، کاربرد خلاقانه AWS برای حل مشکلات و توانایی تیم در ارائه یک فرصت مشخص مورد قضاوت قرار خواهند گرفت.

AWS و Seraphim در مجموع 10 شرکت را برای شرکت در شتاب دهنده فضایی AWS که قرار است در ماه ژوئن برگزار شود ، انتخاب می کنند. استارت آپ های منتخب ممکن است حداکثر 100 هزار دلار اعتبار AWS فعال و همچنین راهنمایی از دامنه فضا و متخصصان موضوعی فنی با تجربه کار در AWS دریافت کنند.

استارت آپ های علاقه مند به فضا می توانند هم اکنون درخواست دهند و پیشنهادات آنها در تاریخ 21 آوریل بررسی می شود.

پیام بگذارید