آمازون وب سرویس، AWS شتاب دهنده فضایی را برای استارت آپ ها راه اندازی می کند

by ناصر. ش
۰ comment
AWS

AWS Space Accelerator یک برنامه پشتیبانی تجاری چهار هفته ای است که برای استارت آپ های فضایی که به دنبال استفاده از AWS برای کمک به حل بزرگترین چالش ها در صنعت فضا هستند ، باز شده است. AWS از طریق شتاب دهنده جدید خود منابع فنی ، تجاری و راهنمایی را برای استارت آپ های فضایی در سراسر جهان فراهم می کند.

AWS همچنین با گروه سرمایه گذاری Seraphim همکاری می کند که منحصراً در صنعت فضا متمرکز است تا توسعه تجارت و راهنمایی سرمایه گذاری را ارائه دهد. این دو شرکت مجموعه ای از استارت آپ های فضایی را برای مشارکت در برنامه فشرده و چهار هفته ای خود با AWS Cloud و آموزش فنی برای کمک به تسریع در تحقیقات ، توسعه و رشد خود با استفاده از AWS انتخاب خواهند کرد.

مدیر هوا فضا و ماهواره در AWS کلینت کروزیر در یک پست وبلاگ توضیح داد که چگونه شتاب دهنده جدید به موفقیت استارتاپ ها در صنعت فضا کمک می کند ، گفت:

“شرکت های نوپا یک کاتالیزور برای آزمایش های جسورانه جدید در صنعت فضا فراهم می کنند. ما افتخار می کنیم که شتاب دهنده فضایی AWS را به عنوان بخشی از تعهد مداوم خود برای کمک به موفقیت استارت آپ ها و شکل دادن به آینده هوافضا اعلام کنیم. ما مشتاقانه منتظر کمک به گروه اول شرکت ها برای راه اندازی و رشد از طریق این برنامه جدید هستیم. “

banner

شتاب دهنده فضایی AWS

AWS و Seraphim هم اکنون در تمام مراحل بلوغ کاری با فناوری فضایی یا داده های مشتق شده از فضا که مأموریتی کاملاً مشخص و منحصر به فرد دارند ، برنامه هایی را از استارتاپ های نوآور پذیرفته اند. برخی از نمونه های مأموریت های واجد شرایط عبارتند از: مشاهده زمین ، الکترونیک و رباتیک ، پرتاب و تحویل فضاپیماها ، سخت افزار و نرم افزار فضاپیماها ، عملیات ساخت و پرتاب.

برنامه ها بر اساس عوامل مختلفی از جمله ماهیت ابتکاری و منحصر به فرد پروژه ، ارزش کلی این راه حل برای صنعت ، کاربرد خلاقانه AWS برای حل مشکلات و توانایی تیم در ارائه یک فرصت مشخص مورد قضاوت قرار خواهند گرفت.

AWS و Seraphim در مجموع ۱۰ شرکت را برای شرکت در شتاب دهنده فضایی AWS که قرار است در ماه ژوئن برگزار شود ، انتخاب می کنند. استارت آپ های منتخب ممکن است حداکثر ۱۰۰ هزار دلار اعتبار AWS فعال و همچنین راهنمایی از دامنه فضا و متخصصان موضوعی فنی با تجربه کار در AWS دریافت کنند.

استارت آپ های علاقه مند به فضا می توانند هم اکنون درخواست دهند و پیشنهادات آنها در تاریخ ۲۱ آوریل بررسی می شود.

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها