اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

گوگل در اواخر امسال یادگیری ماشین در اندروید را آسان تر می کند

0

استفاده از یادگیری ماشینی (ML) در میان برنامه های مختلف برای استفاده در موارد متعدد کاملاً رایج شده است. در حالی که ML روی دستگاه به دلایل مختلفی از قبیل تأخیر کم و عدم وابستگی به اینترنت نسبت به همتای مبتنی بر سرور خود ارجحیت دارد ، اما همچنین دارای اشکالات بی شماری است. گوگل می گوید که اواخر امسال با Android ML Platform این چالش ها را برطرف خواهد کرد.

برخی از مشکلاتی که توسعه دهندگان هنگام اجرای راه حل های یادگیری ماشین در دستگاه در برنامه های خود با آن روبرو هستند این است که اندازه APK (فایل نصبی برنامه ها در گوشی) را افزایش می دهند ، این عملکرد می تواند قدرت سخت افزار گوشی را کاهش دهد و از ویژگی های پیشرفته تری نیز برخوردار نیست زیرا توسعه دهندگان مایلند برای استفاده از API های قدیمی تر دستگاه ها و کاربران بیشتری را جذب کنند

گوگل با Android ML Platform خود ، که به عنوان یک پشته استنتاج داخلی و به روز شده و یکپارچه ، به خود می بالد ، همه این مشکلات را حل خواهد کرد. APK ها نیازی به داشتن کتابخانه های یادگیری ماشین ندارند زیرا باینری های TensorFlow Lite از قبل در سیستم عامل وجود دارد و عملکرد توسط سیستم،  که شامل تحریک خودکار شتاب سخت افزاری است مدیریت و بهینه می شود، علاوه بر این ، از یک API استاندارد شبکه های عصبی برخوردار است که در چندین نسخه اندروید پخش می شود.

از همه مهمتر ، این API از سیستم عامل جدا بوده به این معنا که به جای انتشار به روزرسانی سیستم عامل ، می توان از طریق Google Play Services به روزرسانی ارائه داد. در همین راستا ، گوگل همچنین با تولیدکنندگان چیپ ست همکاری می کند تا بتوان به روزرسانی درایورها را به همان شیوه تحویل بدهد و وابستگی به روزرسانی سیستم عامل را کاهش دهد.

لینک کوتاه : https://bittly.ir/oom5 QR:  گوگل در اواخر امسال یادگیری ماشین در اندروید را آسان تر می کند

پیام بگذارید