Google ویژگیهای تماس ویدیویی پیشرفته را تا ماه سپتامبر رایگان کرد

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

به گزارش تماس نیوز از Cnet، این غول فناوری ،از ماه گذشته میلادی ارائه محصولات ممتاز Google Meet را به صورت رایگان برای همه مشتریان G Suite و G Suite برای آموزش و پرورش آغاز کرده است

ویژگی های پولی Google Meet هم اکنون تا ۳۰ سپتامبر برای همه مشتریان G Suite و G Suite برای آموزش و پرورش به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که این برنامه را برای پشتیبانی از افرادی که مشغول دورکاری هستند و اشتراک آنها در تاریخ اول ژوئیه به پایان رسیده است ، تمدید می کند. یادگیری از خانه در طول همه گیر کروناویروس. افزودنیهای سطح بالا شامل امکان برگزاری جلسات وسیعتر، با حضور ۲۵۰ شرکت کننده ، و ضبط و ذخیره جلسات است.

ابزار ارتباطات تلفنی گوگل با نام Google Meet شاهد افزایش استفاده در اثر قرنطینه خانگی افراد به دلیل همه گیری کروناویروس بوده است. در اوایل هفته جاری ، این شرکت اعلام کرد که Google Meet روزانه بیش از ۲ میلیون کاربر جدید  در سرتاسر دنیا سرویس می دهد زیرا افراد در قرنطینه خانگی به دنبال راه هایی برای ارتباط با خانواده ، دوستان و همکاران خود هستند.

گوگل روز پنجشنبه همچنین خاطرنشان کرد که به طور رسمی در حال حذف “Hangouts” از نام Google Meet است.

banner

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi